Pateikite problemos aprašymą: Kažkaip Lentvario seniūnija nesusitvarko su naujom šiukšlinėm, nei su senom prie bevardžio ež. Prie bevardžio ežero visos buvo praviros, kol išspardė visas duris ir išmėtė kibirus viduje ir jau nebėrą ką saugoti. Dabar tas pats ir su dar naujau įrengtomis ties Klevų al. Durys praviros, spardomos. Vienoje jau vidinis kibiras dingęs šiuklės išvis skraido aplink. Praeidamas vis dar uždarau tas dureles, kad vandalam neužkliūtų išspirti jų lauk, bet nesuprantu kas per problema yra su jų užraktais, kad tiesiog jom visom pakeisti spyneles į vienodas užrakinamas tuo trikampiuku ir vsio, ir rakinti jas. Kodėl leidžiama taip niokoti naują turtą ir niekas nedaroma?
Jei žinote, nurodykite tikslų adresą: Klevų al ties norfa
Problemos registracijos data: 2025.07.06 23:11
Pasirinkite problemos kategoriją: Statyba ir remontas
Būsena: Registruota