*alt_site_homepage_image*

2013 m. Trakų rajono savivaldybė pasirašė Dvišalį bendradarbiavimo susitarimą su Gižycko rajono savivaldybe.

Bendradarbiavimo tikslai ir kryptys:

  • kultūra;
  • turizmas;
  • sportas;
  • verslas.

Sveikatingumo turizmas, atskleidžiantis gamtos ir kultūros paveldą Trakų ir Gižycko regionuose. Trakų rajono savivaldybės administracija (pareiškėja) kartu su Gižycko rajono savivaldybe (Lenkija) įgyvendino bendrą projektą pagal 2014–2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg  V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Trakų ir Gižycko paveldo atvėrimas turizmui. Trakų rajono savivaldybės administracija (pareiškėja) kartu su Gižycko rajono savivaldybe (Lenkija) įgyvendino bendrą projektą pagal 2014–2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg  V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Turizmo ir kultūros puoselėjimas Trakuose ir Gižycko regione. Trakų rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais Trakų kultūros rūmais, Gižycko rajono savivaldybe ir Vilkasų kultūros centru (Lenkija) įgyvendino bendrą projektą pagal 2014–2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg  V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimas ir pritaikymas Trakų ir Gižycko rajonuose. Trakų rajono savivaldybės administracija (pareiškėja) kartu su partnerėmis Trakų meno mokykla, Gižycko miesto ir rajono savivaldybėmis (Lenkija) įgyvendino bendrą projektą pagal 2014–2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg  V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Projektus iš dalies finansavo Europos regioninės plėtros fondas.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image