*alt_site_homepage_image*

Apdovanoti Trakų rajono savivaldybės 2023 m. jaunimo apdovanojimų nugalėtojai

Naujienos

Antrus metus iš eilės Trakų rajono savivaldybė kvietė nominuoti labiausiai Trakų rajono savivaldybei nusipelniusius asmenis, projektus, iniciatyvas ar organizacijas, kurie buvo apdovanoti gruodžio 21 d. Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.

Trakų rajono savivaldybės jaunimo apdovanojimais buvo siekiama pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo pasiekimais garsina Trakų rajono savivaldybę, prie jaunimo užimtumo skatinimo ir problemų sprendimo labiausiai prisidedančius fizinius bei juridinius asmenis, ir, žinoma, atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo politiką. Rajono gyventojai nominavo 34 skirtingus asmenis ar organizacijas, o balsavimo metu savo poziciją ir palaikymą išreiškė net 1 326 unikalūs internetiniai vartotojai.

Jaunimo apdovanojimų metu Savivaldybės Didžiojoje salėje nugalėtojus sveikino meras Andrius Šatevičius, vicemerai Jolanta Abucevičienė ir Jonas Kietavičius. Savivaldybės vadovai linkėjo ir toliau aktyviai prisidėti prie jaunimo politikos įgyvendinimo ir Trakų rajono savivaldybės vardo garsinimo.

„Metų aktyvistu“ buvo nominuota Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivė, Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė Ieva Suščinskytė, „Metų proveržiu“ – Trakų gimnazijos moksleivis, sertifikuotas programavimo specialistas Robertas Birgiolas. Antrus metus iš eilės Vytis Kazlauskas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivis, pasižymėjęs mokslo ir žinių renginiuose, buvo nominuotas „Metų olimpu“, o „Metų kūrėjo“ nominacija atiteko aktyviam kultūros ir meno sričių atstovui Žygimantui Jacevičiui. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivei, moterų futbolo šakos atstovei Monikai Suščinskytei, labiausiai pasižymėjusiai sporte, buvo skirta „Metų sportininko“ nominacija. „Metų draugu“ nominuotas Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenės aktyvistas Kevinas Nedveckis, o atgimusia organizacija antrus metus iš eilės buvo pripažintas Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centras ir nominuotas „Metų prisikėlimo“ nominacijai.

Jaunimo apdovanojimų metu buvo pastebėta ir asmens, vyresnio nei 29 m., labiausiai prisidėjusio prie jaunimo gerovės, užimtumo užtikrinimo Trakų rajone, veikla. Nominacija „Žmogus, labiausiai nusipelnęs jaunimui“ buvo skirta sporto klubo įkūrėjui ir treneriui Edgarui Krasavcevui.

Trakų rajonas gali didžiuotis aktyviais jaunuoliais, juos globojančiais asmenimis bei organizacijomis!

Su galutiniais Trakų rajono savivaldybės 2023 m. jaunimo apdovanojimų balsavimo rezultatais galite susipažinti čia. 

Auksė Podrezaitė

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukoje: Apdovanojimų iškilmių dalyviai. 

Sigitos Nemeikaitės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image