Iš viso rezultatų:

Aktuali informacija jaunimui

 

Lietuvos Jaunimo metai turi savo logotipą bei stiliaus knygą!

Lietuvos jaunimo metai logo   Praėjo jau du dešimtmečiai nuo 2000 m. Jaunimo metų Lietuvoje. Per šį laiką užaugo nauja jaunimo karta, susidurianti su šių dienų iššūkiais ir problemomis. Šių metų gegužės 13 d. LR Seimas reikšdamas susirūpinimą dėl pasaulį veikiančios COVID-19 pandemijos ekonominių ir socialinių pasekmių savarankišką gyvenimą pradedantiems jaunuoliams – jų sveikatai, įsitvirtinimui Lietuvoje, pilietiniam aktyvumui ir siekdamas atkreipti dėmesį į Lietuvos jaunimo politikos tikslus ir Lietuvos jaunimo problemas šalyje ir užsienyje, patvirtino – 2022-aisiais metais minėsime Lietuvos jaunimo metus.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, rengiantis Lietuvos jaunimo metams, įsigijo šiam minėjimui skirtą logotipą ir stiliaus knygą. Pasak logotipo kūrėjo, kuriant logotipą, vienas iš tikslų buvo sukurti jaunatvišką, minimalų, be nereikalingų detalių, tačiau įsimenamą simbolį. Tam buvo panaudotas L J M raidžių derinys – monograma. Svarbiausia, išskirta raidė logotipe yra J, būtent ji atstovauja jaunimą. Pasirinktos spalvos – žalia ir geltona, ne tik galvojant apie Lietuvos vėliavos spalvas, tačiau taip pat, vienas iš dalykų, ką simbolizuoja žalia spalva yra jaunatviškumas, geltona - pozityvumas.

Kviečiame naudoti logotipą viešinant Lietuvos jaunimo metus!

 Stiliaus knygą rasite čia: https://www.jrd.lt/naujienos/jrd-veiklos-naujienos/lietuvos-jaunimo-metai-jau-turi-logotipa-bei-stiliaus-knyga?fbclid=IwAR0JMZIg9FottYAi3KPootmYXL3OuY9KGks6k-ixk6GdKisStrWSMvfygj4

 

 

 

 

 

 

 

 Ankstesnės informacijos archyvas

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis