Iš viso rezultatų:

Aktuali informacija jaunimui

Kviečiame dalyvauti konkurse „Pilietiškumo keliu“

 

Trakų rajono savivaldybė skelbia 2023 metų konkursą „Pilietiškumo keliu“, kuriuo kviečiame kūrybingai ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Konkursui teikiamos pilietiškumo iniciatyvos, skirtos atskleisti konkurso dalyvio keliamus tikslus kūrybingai ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, vaizdo siužetai ar klipai, skirti vaikų ir jaunimo telkimui, pilietiškumo, kūrybiškumo skatinimui, minint Vasario 16-ąją.

Konkurse gali dalyvauti ikimokyklinio ugdymo įstaigos, pradinės ir pagrindinės mokyklos, gimnazijos, profesinio mokymo įstaigos, neformaliojo vaikų ir jaunimo švietimo mokyklos, organizacijos, atitinkančios konkurso nuostatuose apibūdintą III ir IV amžiaus grupę, neformalios vaikų ir jaunimo švietimo įstaigos, organizacijos, jaunimo grupės, nevyriausybinės jaunimo organizacijos.

Konkurso dalyvio organizacija ar įstaiga iš anksto, bet ne vėliau kaip iki vasario 7 d. 17 val., apie dalyvavimą konkurse turi informuoti organizatorių telefonu (8 528) 54 035 arba el. paštu jovita.sajaviciene@trakai.lt, nurodydama amžiaus grupę ir preliminarų dalyvių skaičių. Konkurso nuostatų, dalyvio anketos ir daugiau informacijos ieškokite čia: https://trakai.lt/naujienos/skelbiamas-konkursas-pilietiskumo-keliu/5362

 

 

 

 

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis