*alt_site_homepage_image*

Skelbiamas statinių, kurie galimai neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), sąrašas

Rūdiškių seniūnijos naujienos

Trakų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų, statinių. Daug iš jų yra žemės ūkio paskirties, t. y. buvusios fermos, sandėliai. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei.

Informuojame, kad vadovaujantis teisės aktais Trakų rajono savivaldybės administracijos Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyrius sudaro Trakų rajono savivaldybės teritorijoje esančių galimai bešeimininkių statinių sąrašą, kuris skelbiamas savivaldybės internetiniame puslapyje bei respublikinėje spaudoje (vieną kartą). Suėjus vieneriems metams po minėtų sąrašų paskelbimo ir apskaitos akto surašymo pradedamos galimai bešeimininkių statinių įteisinimo procedūros. Teismo sprendimu savivaldybė, perėmusi nuosavybėn bešeimininkį turtą, spręs statinių nugriovimo, sutvarkymo klausimus.  

Pateikiamas 2024 m. sudarytas galimai bešeimininkių statinių sąrašas.

Sąrašas bus nuolat pildomas iki 2024 metų pabaigos. Asmenis, turinčius turtinių teisių į šiuos statinius, prašome kreiptis į Trakų rajono savivaldybės administracijos Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyrių (III a., 322 kab., tel. 8 528 25 048, el. paštas karina.ivanauskiene@trakai.lt) adresu: Vytauto g. 33, Trakai, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame sąraše išvardytus statinius.

 

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image