*alt_site_homepage_image*

Nuo sausio 15 d. pradedamas priėmimas į Trakų rajono savivaldybės švietimo įstaigas

Rūdiškių seniūnijos naujienos

Informuojame, kad nuo 2024 m. sausio 15 d. pradedamas vaikų ir mokinių priėmimas į Trakų rajono savivaldybės švietimo įstaigas 2024–2025 mokslo metų periodui.

Elektroninius prašymus galima teikti per informacinę sistemą http://mokykla.trakai.lt nuo sausio 15 d. 9:00 val. iki vasario 15 d. (imtinai). Nesant galimybės pateikti prašymą per informacinę sistemą, tai galima padaryti atvykus į švietimo įstaigą jos darbo metu. Svarbu žinoti, kad prašymo pateikimo laikas neturi įtakos pirmumui, eilės sudaromos atsižvelgiant į turimus prioritetus.

Atkreiptinas dėmesys, kad priėmimas į Trakų rajono švietimo įstaigas vykdomas atsižvelgiant į Trakų rajono švietimo įstaigų aptarnavimo teritorijų sąrašą, kuriame nustatyta teritorija, iš kurios priimami mokiniai mokytis į mokyklas, vykdančias ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo I ir II dalies (išskyrus gimnaziją) programas.

Pažymėtina, kad:

  • kovo 1–10 d. tėvai galės tikslinti prašymuose pateiktus duomenis;
  • kovo 12–31 d. vaikai priskiriami į naujas klases / grupes;
  • eilių skaičiavimas vyks iki 2024 m. balandžio 1 dienos.

Prašymų teikimas į neformaliojo ir formalųjį švietimą papildančias vaikų švietimo mokyklas (Trakų meno ir Rūdiškių muzikos mokyklas) vykdomas nuo balandžio 2 d. iki gegužės 2 d.

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Švietimo ir sporto skyriaus informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image