*alt_site_homepage_image*

Kovo 11-oji nuskambėjo visoje savivaldybėje

Rūdiškių seniūnijos naujienos

Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, įsimintinais renginiais –  susitikimais, koncertais, parodomis – paminėta visoje savivaldybėje. Ši diena priminė, kad jau 34 metus esame laisvi, toliau kuriame savo valstybę ir jos ateitį. Tai diena, kuri be galo brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui.

Miestuose ir kaimuose susibūrė bendruomenės, plazdėjo trispalvės, veidus puošė gera nuotaika ir šypsenos. Trakuose, Lentvaryje, Onuškyje, kituose rajono kampeliuose už Lietuvą bažnyčiose buvo laikomos mišios, po jų žmonės būrėsi į įvairius renginius. 

Trakai jau trečius metus iš eilės pakvietė Kovo 11-ąją švęsti tradicija tapusiame koncerte „Šokio ratilai“, kuriame susibūrė beveik šimtas liaudies šokio mėgėjų iš Ignalinos, Lentvario bei Trakų.

Kovo 11-ąją lentvariečius sukvietė koncertas „Aš tavo laisvė“ Lentvario kultūros centre. Šventiniame koncerte gražiausias lietuviškas dainas atliko vokalo studijos „All Stars“ solistai ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros studentai, išskirtinį akrobatikos pasirodymą lentvariečiams dovanojo svečiai iš Ukrainos – cirko studija „Argo“.

Aukštadvario gyventojai po mišių susirinko miestelio aikštėje, kur surengtas gražus minėjimas ir koncertas, iškilmėse dalyvavo Trakų šaulių kuopa, skambėjo aukštadvariečio Dainiaus Kazlausko atliekamos dainos, puikią nuotaiką skleidė tautinių šokių kolektyvas „Nava“. 

Rūdiškėse džiugino meno mėgėjų kolektyvų festivalis „Kur gimėm, kur augom, kur žemė šventa...“, subūręs ir jaunus, ir vyresnius, pažėręs sodrių muzikos spalvų ir šventinės nuotaikos akimirkų.

Tiltuose nuskambėjo koncertas „Dainuoju Lietuvą...“ , kuriame koncertavo ne tik vietos kaimo kapela, bet ir pasikviesti meno mėgėjų kolektyvai iš Elektrėnų bei Varėnos savivaldybių. Paluknyje vyko puiki jaunimo šventė –  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai surengtas draugiškas bėgimas Paluknio gatvėmis. Grendavėje  šventės proga parodytas spektaklis „Kur dėti trečią“, koncertavo grendaviškiai meno mėgėjai. Dusmenų gyventojai susirinko į koncertą „Dainuoju Lietuvai“ ir vakaronę bei parodą, Rykantuose šventės proga vyko minėjimas ir įspūdingas jaunųjų atlikėjų koncertas  „Kovo 11-osios pavasaris“. Bijūnuose ir Senuosiuose Trakuose surengtos Kovo11-ajai skirtos spalvingos vaikų piešinių parodos.

Šventės proga renginiuose sveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, Seimo nariai Edita Rudelienė, Kęstutis Vilkauskas, iškilmėse dalyvavo vicemeras Jonas Kietavičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, Tarybos nariai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Kovo 11-osios proga rakuose vykusiame koncerte „Šokio ratilai“ sveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image