*alt_site_homepage_image*

Trakų ligoninei padovanotas mobilus ventiliavimo aparatas

Trakų ligoninei padovanotas mobilus ventiliavimo aparatas

Šiandien Trakų ligoninės direktoriui Antanui Česnulevičiui simboliškai perduotas mobilus ventiliavimo aparatas. Jį nupirko bendrovė „Vilniaus baldai“, prisidėdama prie paramos kovojant su koronaviruso pandemija, ir padovanojo ligoninei.

Dovaną įteikė „Vilniaus baldų“ generalinis direktorius Jonas Krutinis ir strateginių projektų vadovas Nerijus Sykas.

„Džiaugiamės, kad neseniai mūsų rajone, Guopstų kaime, įsikūrusi žinoma šalies įmonė įsitraukia į rajono gyvenimą, domisi jo lūkesčiais. O suteikta pagalba medikams labai vertinga, nes tai pagalba visiems žmonėms. Su „Vilniaus baldais“ siejame ir daugiau įvairių bendravimo bei bendradarbiavimo krypčių, sumanymų“, - sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, dalyvavusi perduodant aparatą ligoninei.

Ventiliavimo aparatas pastatytas ligoninės Reanimacijos skyriuje. Panašios įrangos ligoninė turi, tačiau padovanotas aparatas yra modernesnis, be to, jis mobilus.

„Šią įrangą galime naudoti ne tik Reanimacijos, bet, esant poreikiui, ir kituose skyriuose. Tarkim, kai ligoniui neužtenka deguonies kaukės, jam prireikia ventiliuoti plaučius, tada ši įranga ant ratukų atkeliauja ten, kur reikia“, - pastebėjo ligoninės direktorius A. Česnulevičius.

Trakų rajono savivaldybės informacija  

Nuotraukoje(iš kairės):„Vilniaus baldų“ generalinis direktorius Jonas Krutinis, merė Edita Rudelienė, Trakų ligoninės direktorisu Antanas Česnulevičius. Sigitos Nemeikaitės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image