*alt_site_homepage_image*

Rūdiškių bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Pačią pirmąją kalendorinės vasaros dieną, mokslo metams ritantis link pabaigos, švenčiame smagią ir ryškią birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Įteisinta 1949 metais Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje, pirmą kartą ši diena paminėta 1950 metais. Ir nuo tada, metai iš metų, ji primena visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti mūsų vaikų teises.

Rūdiškių biblioteka sveikino vaikus virtualiu būdu, buvo skaitoma miniatiūra iš Rasos Joni knygos „Žvaigždėtasis arkliukas ir meškiukas panda“, pavadinimu „Linkėjimai“ (http://inx.lv/QevA).  Palinkėję vaikams pačios kiečiausios vaikystės su daugybe nuotykių bei išdaigų, priminėme, kad, savo gražiausiame gyvenimo laikotarpyje, atrastų laiko ir knygai, nes, pasak švedų rašytojos Astridos Lindgren, „Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga“.

Be to, vyko ir kūrybinių darbelių konkursas „Aš – vaikas, ir man smagu“. Virtuali darbelių paroda patalpinta socialinėje Rūdiškių bibliotekos Facebook paskyroje (http://inx.lv/QevD) ir ją gali pamatyti visi norintys. Kiekvienas dalyvis apdovanotas Seimo nario, rūdiškiečio Jono Liesio dovanėlėmis – šokdyne arba kamuoliu. Fizinis aktyvumas labai svarbus kiekvienam vaikui, tai stiprybės ir sveikatos šaltinis augančiam organizmui. Dėkojame Seimo nariui už parodytą  iniciatyvą, kuriant vaiko judėjimui palankią aplinką.

Danguolė Paliulienė

Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image