*alt_site_homepage_image*

Muilo burbulų fiesta – mažųjų šventei

Birželio 1-ąją švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei, kad kiekvienas vaikas turi savo teises ir svarbu juos gerbti. Laiminga vaikystė sukuria sveikus, atsakingus ir laimingus vaikus, kurie patiria gyvenimo džiaugsmą ir jo suteikia kitiems.

Saulėtą ir vėjuotą pirmadienio popietę Senųjų Trakų bendruomenę subūrė bibliotekos kiemelyje vykstanti Muilo burbulų fiesta, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Mažuosius šventės dalyvius entuziastingai linksmino personažai: Vienaragis ir Šunytis Patrulis. Jie su vaikais šoko, dūko ir pūtė pačius didžiausius muilo  burbulus. Renginio metu aidėjo skardus vaikų juokas ir džiugus klegesys, bibliotekos kiemelis skendėjo muilo burbuluose, kuriuos pūtė didžiulis būrys šventės dalyvių. Patys ištvermingiausi gavo dovanų balionų, muilo burbulų ir saldainiukų.

Vaikystė smagus metas... Keista, kad būdami maži skubame užaugti. Linkiu visiems neskubėti užaugti ir džiaugtis vaikyste. O užaugusiems – nepamiršti svajoti. Ačiū dalyvavusiems vaikams, jų tėveliams ir visiems, kurie buvo šalia.

Agnieška Uscilienė

Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image