*alt_site_homepage_image*

Mokymai būsimiems globėjams, įtėviams

Nuo 2020 m. birželio 11 d. pradedami mokymai asmenims, ketinantiems globoti, įvaikinti vaiką ar tapti budinčiu globotoju.

Mokymai organizuojami pagal Globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą (toliau – GIMK programa).

Svarbus GIMK programos dėsnis – viską pradėti nuo savęs. Asmenys mokymų metu gali atvirai kalbėti apie tai, ką jie jaučia vienų ar kitų praktinių užduočių metu, atsakyti sau į daugelį klausimų, įvertinti, ar jie gali tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įvaikintojais ir ar turi tam reikalingų žinių bei gebėjimų.

Mokymų tikslai:

Ÿ ugdyti ir stiprinti asmenų, ketinančių globoti (rūpintis), įvaikinti vaiką, teikti vaikų priežiūros paslaugas ar dirbti bendruomeniniuose vaikų globos namuose, būtinus penkis gebėjimus:

saugios aplinkos užtikrinimas ir fizinių poreikių tenkinimas.

vaiko poreikių tenkinimas ir raidos sunkumų kompensavimas.

vaiko ryšių su jo biologine šeima užtikrinimas.

pagalba vaikui, užmezgant saugius ir patvarius ryšius.

bendradarbiavimas sprendžiant vaiko ir šeimos problemas.

Ÿ parengti asmenis vaiko priežiūrai, laikinajai ir nuolatinei globai, įvaikinimui, darbui su vaikais bendruomeniniuose vaikų globos namuose.

Mokymus ves: Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atestuoti asmenys Inga Jarulienė ir Loreta Oliškevičienė.

Mokymų datos:

2020-06-11 (ketvirtadienis)

2020-06-18 (ketvirtadienis)

2020-06-25 (ketvirtadienis)

2020-07-02 (ketvirtadienis)

2020-07-09 (ketvirtadienis)

2020-07-16 (ketvirtadienis)

2020-07-23 (ketvirtadienis)

Mokymų laikas: 18.00–21.00 val.

Mokymų vieta: Paramos šeimai ir vaikams centras, Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų sen., Trakų r. sav. (5 km nuo Trakų m. autobusų stoties važiuojant Aukštadvario kryptimi, pastatas yra dešinėje kelio pusėje prie pat kelio).

Kontaktai pasiteirauti ir registruotis: mob. 8 652 79 749, el. p. gimk@trakuseimoms.lt

Trakų rajono globos centro informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image