*alt_site_homepage_image*

„Ačiū, Lietuva !“ skambėjo ir Trakų pilies fone

Birželio 1-ąją Trakai – 2020 metų kultūros sostinė kartu su Trakų kultūros rūmais prisijungė prie visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva ! “ ir pakvietė į apžvalgos aikštelę priešais Trakų pilį.

Čia koncertavo Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras, dirigentas Romas Podelis.

Akcijos metu buvo padėkota Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą, pakviesta išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad bus įveikti ir vis dar laukiantys sunkumai.

Simboline akcija, trukusia 15 minučių, buvo dėkojama medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams ir visiems kitiems, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis bei teikusiems būtiniausias paslaugas koronaviruso pandemijos metu.

Muzikos garsai suskambo visoje šalyje miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų.

Šalies Vyriausybės duomenimis, norą dalyvauti akcijoje pareiškė apie 400 muzikos kolektyvų iš 55 savivaldybių. Tarp jų – ir Trakų rajono savivaldybė.

Koncerte dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų seniūnė Vilma Puišienė, trakiečiai ir vis gausėjantys miesto svečiai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Akcijos „Ačiū, Lietuva ! “ dalyviai. Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image