*alt_site_homepage_image*

Žinias ir gerąją patirtį dovanojo „Verslo savaitė“

Trakų rajone vyko Trakų rajono savivaldybės, bendradarbiaujant su aukštąjį išsilavinimą teikiančiomis įstaigomis ir vietinio verslo atstovais, organizuojami „Verslo savaitės“ renginiai. Esami ir būsimi verslininkai dalyvavo seminaruose, o drauge aplankė ir rajone įsikūrusius, puikiais pavyzdžiais tapusius verslo subjektus – nuolatinius „Verslo savaitės“ dalyvius.

„Verslo savaitė“ prasidėjo lapkričio 28 d. Penkininkų kaime (Trakų r.) veikiančiame ir kaimo turizmo paslaugų kompleksą siūlančiame viešbutyje „Margio krantas“, kur finansų konsultantų komandos „Life capital“ finansų patarėja, įmonės MB „Dokalina“ vadovė, lektorė Alina Lydekienė daugelį klausytojų sudomino savo pranešimu „Atrask Užimtumo tarnybos galimybes ir gauk pinigų verslo plėtrai“. Kiek vėliau taip pat „Life capital“ finansų patarėja, lektorė Inga Genevičiūtė dalijosi patarimais savarankiškos veiklos pradžiai, pristatė savarankiško darbo būdus, aptarė individualios veiklos ir darbo pagal verslo liudijimą privalumus.

Antrąją „Verslo savaitės“ dieną Trakų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje buvo pristatyti net keturi pranešimai. Lietuvos verslo kolegijos profesorė dr. Angelė Lileikienė kalbėjo apie verslo plėtros finansavimo šaltinius ekonomikos nuosmukio sąlygomis, docentė Raimonda Tamoševičienė – apie komunikacijos įtaką verslo sėkmei, o docentė Rasa Romerytė-Šereikienė apie asmeninio prekinio ženklo kūrimą, susirinkusiesiems atskleidė, kokiomis aplinkybėmis gyvenimo aprašymo (CV) nebepakanka. Pastarojo pranešimo atvyko pasiklausyti ne tik ketinantys kurti savo verslą, bet ir tiesiog norintys susikurti CV, kuris sudomintų būsimus darbdavius. Netrukus ISM vadybos ir ekonomikos universiteto docentas dr. Eigirdas Žemaitis supažindino su inovacijų kūrimo iššūkiais ir galimybių paieška versle bei, išsklaidydamas abejones, atsakė į klausytojams kilusius klausimus.

Trečiadienį ISM vadybos ir ekonomikos universiteto vyr. lektorė Kristina Maikštėnienė, daug dėmesio skirdama smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams rūpimiems klausimams, pristatė naujausias tvaraus verslo praktikas ir netgi pateikė planą pirmajai strateginei sesijai. Pranešimas buvo itin informatyvus ir išties naudingas susirinkusiesiems. Be to, visi turėjo galimybę apžiūrėti Guopstų kaime (Trakų r.) įsikūrusią didelę įmonę AB „Vilniaus baldai“.

„Verslo savaitę“ vainikavo penktadienį vykęs apdovanojimų vakaras, kurio metu buvo įteiktos nominacijos rajone įsikūrusio verslo atstovams. Gyventojai teikė verslo įmonių, ūkių ar fizinių asmenų, dirbančių pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą, kandidatūras penkioms nominacijoms. Aplinkai draugiška įmone išrinkta AB ,,Vilniaus baldai“, geriausiu darbdaviu pripažinta UAB ,,Anvalda“, socialiai atsakingu verslu – UAB ,,Kempingas Slėnyje“, inovatyvia įmone – UAB ,,Funkcinio judėjimo centras“, aktyvų laisvalaikį rajone populiarinančiu verslu – ,,Ežero gelmės“ (šviečiančios baidarės). Taip pat verslo įmonėms buvo skirtos padėkos už aktyvų ir sklandų bendradarbiavimą, paramą savivaldybės renginiams. Padėkota AB „Vilniaus baldai“, UAB „Altitudė ranga“, UAB „Kempingas Slėnyje“, UAB „Insola“, poilsio kompleksui „Margio krantas“, UAB „Kistela“ („Apvalaus stalo klubas“, „Bona lounge“), UAB „Nostra“, UAB „Kiubėtė“, UAB „Karališka kibininė“, UAB „Trakų kooperacijos prekyba“, UAB „Transtira“. Neužmiršti ir Trakų rajono ūkininkai. Už pažangų ūkininkavimą, žemės ūkio gamybos efektyvumo didinimą ir bendruomeninę veiklą padėkas atsiėmė Tomas Dabašauskas, Artūras Zalieckas, Jonas Kasparavičius, Tauras Kurdzikauskas, Vladislavas Kravčun, Vytas Kazlauskas, Janina Mandeikienė, Laima Kamaitienė, Valerijan Jusionis, Lilija Malachovska, Ronald Baranovski, Andrej Milevskij, dr. Genoefa Eitmontienė, Beata Blažonienė, Ričardas Blažonis.

Tikimės, kad rajone praūžusi „Verslo savaitė“ suteikė ne tik naujų žinių apie verslo pradžią ar plėtrą, bet ir paskatino imtis veiksmų, o esamus verslininkus paragino žengti tvarumo keliu ir pradėti naujus ekologinius, socialinius, investicinius projektus.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Lietuvos verslo kolegijos profesorei dr. Angelei Lileikienei Trakų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje skaitant panešimą „Verslo plėtros finansavimo šaltiniai ekonomikos nuosmukio sąlygomis“, 2022 m. lapkričio 29 d. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image