Iš viso rezultatų:

Vasaros sporto šventė, skirta Valstybės dienai paminėti

2019-07-08
Vasaros sporto šventė, skirta Valstybės dienai paminėti

Liepos 5–6 dienomis Onuškyje vyko vasaros sporto šventė, kurioje dalyvavo Onuškio bendruomenės sportininkai, kaimyninių seniūnijų jaunimas ir tradiciškai į didžiausią metų renginį ,,Dviejų gimtinių nebūna“ sugrįžę onuškiečiai.


Penktadienio vakarą Onuškio gimnazijos sporto salė buvo pilna sportininkų ir žiūrovų. Net šešios krepšininkų komandos kovojo dėl pirmosios vietos. Šiais metais geriausiai sekėsi mūsų kaimynams Varėnos rajono Žilinų bendruomenės sportininkams. Antrąją vietą iškovojo Aukštadvario seniūnijos komanda, treti liko Onuškio jaunieji krepšininkai.

O liepos 6-osios rytą patys ištvermingiausi ir jau ne pirmą kartą bėgime aplink Onuškio ežerą dalyvaujantys bėgikai rikiavosi istorinėje miestelio aikštėje ir įveikė septynių kilometrų trasą. Pirmas finišo liniją kirto Vytas Aleksa. Puikiai pasirodė kasmet bėgime dalyvaujanti Virginija Judickaitė ir užsienyje gyvenanti, bet atostogauti į gimtinę sugrįžusi Nijolė Linkevičiūtė. Šventės organizatoriai džiaugėsi distanciją įveikusiu onuškiečiu Juozu Kieru. Vyresniojo amžiaus sportininkui, dažnai dalyvaujančiam įvairiose varžybose Lietuvoje ir užsienyje, tai buvo puiki treniruotė prieš Trakuose liepos 7 d. vykusį atviro Lietuvos triatlono čempionatą.

Daugiausiai emocijų išlieta jauniesiems dviratininkams įrengtoje trasoje su kliūtimis. Vienuolika įvairaus amžiaus dalyvių iki 8 metų įspūdingiausias dviračiais mynė pedalus ir suko ratą, kol pasiekė finišą. Visiems buvo smagu stebėti ir džiaugtis mažųjų pergalėmis.

Visi bėgimo aplink Onuškio ežerą dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir asmeninėmis dovanėlėmis, visi jaunieji dviratininkai džiaugėsi dideliais ir spalvingais prizais.

Onuškio sporto klubas dėkoja Trakų kūno kultūros ir sporto centrui ir Onuškio bendruomenės pirmininkei Liudai Korsanovienei už galimybę medaliais ir simbolinėmis dovanomis apdovanoti aktyviausiai įvairiose rungtyse dalyvavusius, sportuoti mėgstančius onuškiečius.
 

Eimantas Masilionis 
Onuškio sporto klubo pirmininkas Eimantas Masilionis

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis