Iš viso rezultatų:

Valstybės dieną – Gruožninkų kaimo šventė

2019-07-09
Valstybės dieną – Gruožninkų kaimo šventė

Jeigu ne kaimo šventės, kur žmonės pabendrautų? Dar geriau, kai kaimas į svečius pasikviečia savo kaimynus. Pasidalina patirtimi, prisiminimais, pasikeičia nuomonėmis. Kaimo bendruomenių šventės – prasmingasd dalykas. 


Liepos 6 d. Grendavės seniūnijos Gruožninkų kaimo bendruomenė rinkosi į šventę. Tai tradicinis renginys, kuris vyksta kasmet, kilnojamas iš vienos sodybos į kitą.

Šiemet „iškrito korta“ Nijolei Gliebenei organizuoti šventę savo sodyboje. Prie organizacinių renginio darbų prisijungė Grendavės seniūnijos kultūrinių renginių organizatorė Zofija Abeciūnienė.

Grendavės seniūnijos seniūnas Aleksandras Abeciūnas labai džiaugėsi, kad šį gražų Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos šventinį vakarą taip gausiai susirinko bendruomenė, atvyko daug svečių pabūti kartu, pabendrauti bei smagiai praleisti laiką, sugiedoti Tautinę giesmę.

Susirinkusios džiugino savo dainomis, eilėraščiais muzikinių kūrinių atlikimu atvykę anūkai pas močiutes – Jarmalavičiai Gija, Vakaris, Joris, Onos Farmonikienės anūkai Vytautė, Jogaila ir Loretos Giedraitienės anūkas – Vincentas.

Savo dainomis linksmino Alytaus rajono Luksnėnų kaimo bendruomenės ,,Spindulys” moterų vokalinis ansamblis ,,Alasėlis“ (vad. Genovaitė Švabienė), mūsų artimiausi kaimynai Dusmenų folklorinis ansamblis ,,Dusmena“(vad. Rima Korsakienė)

Renginio organizatoriai dėkojo visiems, kurie geranoriškai ir su iniciatyva prisidėjo prie šventės rengimo ir finansavimo.

Grendvės seniūnijos informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis