*alt_site_homepage_image*

Tiltų bendruomenė vėl įsitraukė į projektą „Sportas visiems“

Trakų rajono Tiltų bendruomenė su partneriais – Rūdiškių seniūnija, Trakų neįgaliųjų užimtumo centru ir  Trakų kultūros rūmais – įgyvendino kasmetinį tradicinį sporto projektą „Sportas visiems“. Projektą finansavo Trakų rajono savivaldybės administracija, prie projekto įgyvendinimo finansiškai  prisidėjo ir pati Tiltų kaimo bendruomenė.

Šių metų projekto tikslas –Tiltų seniūnaitijos gyventojams, bendruomenės nariams organizuoti sporto ir sveikatingumo skatinimo veiklas.

Projektas „Sportas visiems“ buvo įgyvendinamas tradicinės šventės „Kvepia medumi mūsų stalas“ metu, rugsėjo 10 dieną. Įvairios veiklos ir rungtys buvo parinktos pagal amžiaus grupes. Vaikų ir šeimų žaidimų erdvėje projekto dalyviams sportinius ir stalo žaidimus vedė Trakų neįgaliųjų užimtumo centro sporto trenerė Neringa Kerinienė. Čia dalyviai varžėsi domino, šaškių, konstravimo, žiedų, į taikinį mėtymo rungtyse. Bendruomenės aikštėje vyko tradicinis šeimų diskgolfo turnyras, kurį vedė Trakų kūno kultūros ir sporto centro (TRKKSC) trenerė, sporto mokytoja, Rūdiškių seniūnijos sporto organizatorė Laima Sinkevičienė. Patys mažiausi projekto dalyviai  linksmai ir energingai žaidė spalvotame batute.   

Įvairiose projekto veiklose dalyvavo 162 įvairaus amžiaus asmenys. Sporto veiklų ir rungčių nugalėtojai, dalyviai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis, prizais ir gėlėmis.

Projekto metu vykdomos veiklos subūrė  dalyvius  aktyviam laisvalaikio praleidimui, gerino bendruomenės narių tarpusavio santykius, stiprino įvairių amžiaus grupių socialinius ryšius.

Vaiva Neteckienė

Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio renginių organizatorė, Tiltų kaimo bendruomenės narė

Nuotrauka iš bendruomenės  archyvo.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image