Iš viso rezultatų:

Teigiami pokyčiai Trakų ligoninėje

2022-09-26
Teigiami pokyčiai Trakų ligoninėje

Atsinaujinęs, veržlus Trakų ligoninės administracijos kolektyvas išsikėlė sau naujų tikslų ir imasi reikalingų pokyčių tam, kad gyventojams būtų užtikrinamos kokybiškos antrinio lygio paslaugos. Rugsėjo 22 dieną savivaldybės meras lankėsi ligoninėje, kurioje jau baigiamos remontuoti naujo Konsultacijų centro patalpos antrajame ligoninės aukšte. Taip pat iš senų rūsio patalpų į sutvarkytas patalpas bus perkeliami echoskopijų, endokrinologo, endoskopijų kabinetai, šalia taip pat įsikurs ir ginekologai. Komanda pristatė atsinaujinusį Chirurgijos skyrių, kuriame jau dabar atliekamos specializuotos chirurginės operacijos: ginekologinės, ortopedinės-traumatologinės, otorinolaringologinės ir bendrosios chirurgijos operacijos.

Pastarieji keli metai gerokai pakoregavo statistiką. Akušerijos – ginekologijos skyriaus uždarymas sukėlė rezonansą, nepasitenkinimą, tačiau buvo būtina priimti racionalius, teisingus, nepopulistinius sprendimus. Ligoninėje yra užtikrinamos ginekologijos paslaugos. Trakų ligoninės kolektyvą papildė net trys gydytojai ginekologai ir keletas kitų sričių specialistų, kurie rūpinsis, kad kiekviena čia užsukusi moteris jaustųsi patogiai ir saugiai. Tame pačiame skyriuje atliekamos ginekologinės operacijos, kadangi ligoninė pasiliko didžiąją dalį reikalingos įrangos.

Dėkojame šauniai ligoninės administracijai, medikams už operatyvų, nuoseklų, kokybišką darbą ir pastangas užtikrinant ligoninės gyvavimą ir naujų paslaugų plėtrą!

Savivaldybės administracijos informacija

 

 
Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis