*alt_site_homepage_image*

Profesionalaus meno koncertas E. Andrė parke Lentvaryje

 

 

Gegužės 24 dienos vakarą lentvariškiai buvo kviečiami į E. Andrė parką, kuriame vyko profesionalaus meno koncertas.


 

 

Šalia grafams Tiškevičiamas priklausiusio anglų neogotikos stiliaus Lentvario dvaro rūmų grojo akordeonistų trio „Indeed“ . Tai trys jauni, veržlūs ir perspektyvūs akordeonininkai : Laimonas Salijus, Sandra Veverskytė ir Lukas Katinas. Profesionalūs muzikantai yra baigę Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademiją, yra daugelio tarptautinių konkursų Italijoje, Austrijoje, Rusijoje, JAV, Kanadoje, Slovėnijoje ir kitose šalyse nugalėtojai.

Laimonas Salijus 2014 metais pasaulio akordionininkų čempionatuose „Pasaulio taurė“ ir „Pasaulio trofėjus“ pelnė antrojo akordionininko pasaulyje titulą. Trio aktyviai koncertuoja Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bei Gruzijoje.

Atlikėjų repertuare skambėjo tiek klausytojų pamėgta populiarioji muzika, tiek išieškoti modernūs opusai, kurie nepaliko nė vieno abejingo. Nuostabus oras ir E. Andrė parko paslaptinga aplinka bei dvaro didybė ir žavesys koncertui suteikė išskirtinio grožio, kur galima buvo pajusti praeities dvasią.

Renginiui artėjant į pabaigą, akordeonininkų trio visiems klausytojams dovanojo savo gražiausius kūrinius, o jiems pasibaigus dėkojo už ypatingai gerą atmosferą ir puikią nuotaiką. Savo ruožtu Lentvario kultūros rūmų direktorė Ieva Skaistytė tarė padėkos žodžius ir įteikė atlikėjams gėlių puokštes.
 

Lentvario kultūros rūmų informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image