*alt_site_homepage_image*

Pedagogai dalijosi žiniomis ir patirtimi

Nors daugeliui jau prasideda atostogų metas, Trakų rajono švietimo įstaigos intensyviai dirba ir džiugina savo pasiekimais. Birželio 2 dieną Trakuose, Vytauto Didžiojo krante, vykusi pirmoji rajono įstaigų švietimo mugė pranoko lūkesčius, tačiau tą pačią dieną Lentvaryje įvyko ir kitas svarbus renginys – „Versmės“ gimnazija sukvietė pedagogus į metodinę-praktinę konferenciją.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programoje dalyvaujančios Lentvario „Versmės“ gimnazijos suorganizuotą konferenciją „Inovacijų link: geroji projekto „Kokybės krepšelis“ praktika“ atidarė nuostabus šios gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių šokio duetas. Atvykusius pedagogus sveikino Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalia Dzigienė ir Nacionalinės švietimo agentūros išorės vertintoja, lektorė Olivija Saranienė.

Projektą „Kokybės krepšelis“ gimnazijoje koordinuojanti anglų kalbos mokytoja metodininkė Neringa Šakinienė apžvelgė jo metu įgyvendintas veiklas: surengtus seminarus mokytojams, mokinių edukacines išvykas ir užsiėmimus, mokytojų vestas atviras pamokas, papasakojo apie įsigytas interaktyvias (SMART) lentas. „Versmės“ gimnazija yra viena iš trijų Trakų rajono gimnazijų, kuriose šiuo metu vykdomas šis tęstinis projektas, jo tikslas – pagerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, įgyvendinant pokyčius savivaldybėse ir mokyklose.

Plenariniame konferencijos posėdyje įvairių dalykų mokytojai dalijosi savo darbo patirtimi, pristatė geriausiai pavykusias veiklas, kalbėjo apie šiuolaikinėse pamokose taikomus mokymo metodus, atnaujintų ugdymo bendrųjų programų ypatybes. Šįsyk konferencijos dalyviais tapo ir mokiniai – jie savo mokytojams padėjo pristatyti įgyvendintus projektus.

Antroje konferencijos dalyje vyko praktiniai užsiėmimai, kurių metu buvo ne tik aptartos interaktyvių priemonių taikymo, naudojimo per pamokas galimybės, bet ir praktiškai išmėgintos interaktyvios lentos.

Buvo malonu iš dalyvavusių pedagogų išgirsti, kad konferencija juos sudomino, paskatino rinktis inovatyvius metodus bei prisidėjo tobulinant darbo įgūdžius.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Metodinės-praktinės konferencijos Lentvario „Versmės“ gimnazijoje dalyvės.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image