*alt_site_homepage_image*

Paskutinio skambučio šventė „Medeinoje“

 

Gegužės 23 dieną Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo XXIV laidos abiturientams. Šventėje dalyvavo ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir miela viešnia – Seimo pirmininko pavaduotojo Jono Liesio patarėja Vilma Puišienė.


 

 

Paskutinio skambučio šventę, padedami klasės vadovės Natalijos Pumputytės, organizavo III G klasės gimnazistai. Jie savo vyresniesiems draugams abiturientams šio gražaus tradicinio renginio metu priminė daug mokyklinių akimirkų, patyrimų ir atradimų, kurie vienus privertė nusišypsoti, kitus – ašarą nubraukti, kartu ir susimąstyti apie tai, ko išmokta, pasiekta.

Daug gražių žodžių, linkėjimų abiturientams išsakė gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, direktoriaus pavaduotoja Vitalija Dovydėnienė, pirmoji dvyliktokų mokytoja Aušra Kuchanauskienė, klasės vadovė Vaclava Klejevskaja. O pirmokėliai, kuriuos rudenį dvyliktokai lydėjo į mokslo metų pradžios šventę, dičkius pakvietė kartu suvaidinti pasaką apie ropę – pasakos pabaigoje paaiškėjo moralas: kai nesiseka, į pagalbą kviesk draugą. Vaidinimo prasmę padėjo išaiškinti pirmokų mokytoja Laima Samosionokienė. Savo vyresniesiems draugams geros kloties linkėjo bei kiekvienam po atminimo dovanėlę skyrė ir patys renginio organizatoriai.

Šventės viešnia V. Puišienė taip pat pasveikino abiturientus, kartu įteikė Seimo pirmininko pavaduotojo J. Liesio padėkas: vieną – dvyliktokei Giedrei Aliukonytei už dalyvavimą Nacionalinio diktanto finale, lietuvių kalbos ir tautinių vertybių puoselėjimą bei indėlį šalyje garsinant Trakų rajoną, kitą – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Liudmilai Maksimec už nuoširdų darbą bei pastangas puoselėjant pagarbą lietuviškam žodžiui ir gimtajam kraštui, svarų indėlį garsinant šalyje Trakų rajoną.

Ir patys abiturientai dėkojo mokytojams. Už kantrybę, suteiktas žinias, supratingumą. Kiekvienam pedagogui dovanų įteikė po originalų suvenyrą.

Galiausiai dar kartą suskambo... Paskutinis skambutis! Pirmokėliai oriai išlydėjo savo vyresniuosius draugus į pilną netikėtumų suaugusiųjų pasaulį. „Sėkmingo skrydžio!“ – visi linkėjo išeinantiems dvyliktokams.

O prie mokyklos buvo pasodintas dar vienas ąžuoliukas – tai XXIV laidos abiturientų ir jų klasės vadovės V. Klejevskajos ąžuoliukas.
 

Natalija Pumputytė
Paluknio „Medeinos“ gimnazijos III G klasės vadovė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image