*alt_site_homepage_image*

Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ mokiniai lankėsi mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje

Onuškio seniūnijos naujienos

Onuškis – 2024-ųjų metų mažoji Lietuvos kultūros sostinė – skleidžia kultūrinę šviesą ne tik vietos bendruomenėje, bet ir noriai bendradarbiauja su rajono įstaigomis. Kovo pabaigoje mažosios kultūros sostinės edukaciniuose renginiuose dalyvavome ir mes, Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ mokiniai bei mokytojai.

Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Onuškio padalinio vyr. bibliotekininkė Inga Gackienė pakvietė į susitikimą su knygos „Jurgis Bielinis ir mažieji knygnešiai“ autore, istorike Viltare Platzner. Trakų kultūros ir meno centro Onuškio padalinio darbuotojos vedė velykines edukacijas, kurių metu mokiniai gamino velykinius simbolius – višteles, paukštelius, margino kiaušinius vašku. Vaikai smagiai leido laiką matuodamiesi kultūros darbuotojų Nijolės Mikalauskienės ir Liudos Korsanovienės pagamintas kaukes. Mokiniai sužinojo, kad Onuškio, kaip mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2024, simbolis yra kelias, kurio tiesioginė paskirtis – judėjimu sujungti žmones, kraštus, valstybes. Kelią ženklina ženklai – renginiai, vedantys į gilias krašto tradicijas.

Dėkojame Onuškio – mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2024 -aisiais – kultūros įstaigų darbuotojams už bendrystę, galimybę pagilinti kūrybiškumo, pažinimo, komunikavimo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas ir už  nuoširdų bendravimą.

 

Trakų rajono Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ informacija ir nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image