Iš viso rezultatų:

„Lietuvos kaime gera gyventi – 2021“: kviečiame pateikti sėkmingus projektus

2021-07-29
„Lietuvos kaime gera gyventi – 2021“: kviečiame pateikti sėkmingus projektus

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, vykdydama projektą „Lietuvos kaime gera gyventi – 2021“, organizuoja gerųjų projektų atranką, kurie buvo gavę paramą iš  2014–2020 m. m. Kaimo plėtros programos (KPP). Projektai turi būti susiję su viešųjų paslaugų teikimu bei jau įvykdyti.

Rugsėjo 17 d. vyksiančiame renginyje bus pagerbti atrinktų projektų vykdytojai, renginio filmuota medžiaga viešinama. Atrinktų projektų vykdytojai taip pat turės galimybę nemokamai dalyvauti  bei pristatyti savo projektą Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi“, kuri vyks Kaune 2021 m. rugsėjo 23–25 d.

Projektai turi būti susiję su tokiomis viešosiomis paslaugomis, kaip švietimo, vaikų darželių-lopšelių organizavimo, dienos centrų, specialaus lavinimo, gyventojų užimtumo, kultūrines, bendruomenių plėtros, socialinės ir sveikatos saugos organizavimo, gamtos, kultūros, istorijos paveldo globos ir tausojimo, aplinkosaugos, nekomercinės paskirties laisvalaikio organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo,  turizmo organizavimo ir kitomis viešosiomis paslaugomis.

Projektai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: kultūros ir vietinių tradicijų puoselėjimas, inovatyvumas,  aplinkosauga, projekto rezultatų pritaikomumas ir tvarumas.

Šiuo metu pradedame vykdyti projektų atranką ir prašome pasiūlyti keletą sėkmingų projektų, kurie buvo įvykdyti savivaldybėje bei nurodykite vykdytojų kontaktus.

Pateikti projektus iki rugpjūčio 20 d. adresu federacija@vartotojai.eu.

Daugiau informacijos telefonu 8 686 25661.

Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis