Iš viso rezultatų:

Liepos 6-ąją švęskime vieningai!

2022-06-27
Liepos 6-ąją švęskime vieningai!

Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena. Lentvario kultūros rūmai kviečia šią dieną praleisti prasmingai ir dalyvauti renginiuose.

Valstybės dienai dedikuoti renginiai Lentvaryje tęsis net dvi dienas: kaip ir kiekvienais metais, liepos 6 d. 21:00 val., parodant lietuvių tautos vienybę, kviečiame drauge su visais pasaulio lietuviais giedoti Tautišką giesmę. Himno banga nuvilnys šalia Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios.

Vos po dienos, liepos 7 d., 19:00 val. kviečiame dalyvauti savo siužetu geriausiems Holivudo trileriams nenusileidžiančio, daugiausia per pastaruosius metus dokumentinio kino laurų pasaulyje surinkusio, lietuvių režisierės Giedrės Žickytės filmo „Šuolis“ peržiūroje. Dokumentinis filmas bus rodomas Lentvario kultūros rūmų salėje. Renginys nemokamas, vietų rezervacija nevykdoma.

„Šuolis“ – tai pasaulį pavergusi istorija apie lietuvio Simo Kudirkos drąsą, kuris 1970-aisiais peršoko iš sovietinio laivo į JAV pakrančių apsaugos katerį ir pasiprašė politinio prieglobsčio, tačiau grąžintas atgal ir įkalintas, Simas sulaukė didžiulio tarptautinio palaikymo, dėl jo išlaisvinimo buvo rengiamos tūkstantinės demonstracijos. Po penkiasdešimties metų S. Kudirka, lydimas žinomos režisierės G. Žickytės, vėl grįžo į amerikiečių laivą „Vigilant“ dar kartą išgyventi jo likimą pakeitusį šuolį.

PROGRAMA

  • Liepos 6 d. šalia Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios
  • 20:50 val. patriotinių, lietuvių liaudies dainų giedojimas
  • 21:00 val. Tautiškos giesmės giedojimas
  • Liepos 7 d. Lentvario kultūros rūmuose
  • 19:00 val. dokumentinio filmo „Šuolis“ (režisierė Giedrė Žickytė) peržiūra

Lentvario kultūros rūmų informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis