Iš viso rezultatų:

Lentvario kultūros rūmų šokių grupė „Lendvarė“ garsina Trakų rajono vardą

2021-10-26
Lentvario kultūros rūmų šokių grupė „Lendvarė“ garsina Trakų rajono vardą

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Lentvario kultūros rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Lendvarė“, vadovaujama vadovės Rimutės Blikertienės, dalyvavo XIII suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Pora už poros“, kuris vyko Prienų laisvalaikio ir kultūros centre.

Kasmetiniu konkursu siekiama puoselėti sceninių liaudies šokių tradicijas, ugdyti liaudiškų šokių kolektyvų sceninę kultūrą, skatinti kūrybinę veiklą, sceninės choreografijos plėtotę, kelti meninį lygį, atnaujinti repertuarą ir tarpusavyje dalytis patirtimi. Festivalyje kviečiamos dalyvauti valstybinių bei privačių kultūros įstaigų ar studijų, bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų bei kitų institucijų jaunimo, merginų, vyresniųjų ir senjorų liaudiškų šokių grupės. Kolektyvai dėl laureato vardo ir prizinių vietų varžosi miestų, rajonų centrų, miestelių ir kaimų kategorijose.

Lentvariečiai varžėsi miestelių grupėje su kitais 19 kolektyvų ir iškovojo prizinę IV vietą. Liaudiškų šokių grupė „Lendvarė“ ir kolektyvo vadovė R. Blikertienė buvo apdovanoti padėkų raštais ir atminimo dovanomis.

Džiaugiamės, kad Lentvario kultūros rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Lendvarė“ drauge su vadove R. Blikertiene ne tik aktyviai plėtoja kūrybinę veiklą, bet ir garsina Trakų rajono vardą.

Lentvario kultūros rūmų informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis