Iš viso rezultatų:

Kultūros renginiai: nuo advento iki Naujųjų metų

2021-11-30
Kultūros renginiai: nuo advento iki Naujųjų metų

Atėjo laikas, kuris kviečia iš naujo pažinti ne tik Trakus, bet ir visą Trakų rajoną, patirti advento prasmę bei šv. Kalėdų džiaugsmą, pasinerti į kalėdinių renginių sūkurį.

Visame Trakų rajone šiuo laikotarpiu vyksta adventinės popietės, vakarai, kuriuose dainuojamos advento dainos, šokami rateliai, žaidžiami tam laikotarpiui būdingi žaidimai. Vyksta įvairių rankdarbių gamyba, edukacijos. Vakaronių metu prisimenami tradiciniai advento vakarojimo darbai, pasakojamoji tautosaka, vyksta žmonių tarpusavio bendravimas.

Kalėdinio laikotarpio metu Trakų rajono miestuose, miesteliuose ir kaimuose bus įžiebiamos 9 kalėdinės eglutės. Kaip ir kasmet, visos Trakų rajono kultūros įstaigos ir jų padaliniai kviečia į Kalėdinių renginių ciklą, kuris turtingas ne tik kalėdinių eglučių įžiebimais, koncertais ir spektakliais, bet ir edukacijomis, susitikimais, padėkos vakarais, gerumo akcijomis, parodomis, dovanėlių mugėmis, konkursais ir daugybe kitų įdomių iniciatyvų, kultūrinių ir kūrybinių veiklų vaikams bei suaugusiems.

Dalyvavimas daugelyje renginių tik su Galimybių pasu. Daugumai renginių vykdoma išankstinė registracija. Kai kurie renginiai yra mokami. Norint sužinoti daugiau informacijos apie renginius prašome kreiptis į renginio organizatorius. Renginių datos ir laikai gali keistis, todėl visus Trakų rajono adventinius, kalėdinius-naujametinius renginius prašome sekti  www.trakai.ltwww.trakai-visit.ltwww.trakurumai.ltwww.rudiskiukc.lt, https://lentvariokultura.wordpress.com/ , www.trakubiblioteka.ltwww.rykantucentras.lt tinklapiuose ir Facebook paskyrose.

Kviečiame visus Trakų rajono gyventojus bei svečius didžiausias metų šventes sutikti drauge.

Šventiniai renginiai čia

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija

Atgal
Projekto vertė
Projekto laikotarpis