*alt_site_homepage_image*

Įgyvendiname socialinį projektą

Įgyvendiname Trakų savivaldybės projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtojimas Trakų rajone“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-06-0003, kurio tikslas – sudaryti sąlygas Trakų rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant, kad teikiamos paslaugos būtų kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos ir siekiant motyvuoti, įgalinti šeimą įveikti iškilusius sunkumus ir krizes bei sėkmingai ugdyti vaikus.

Projekto partneriui, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centrui pateikus klientų poreikį jau vykdomos veiklos Lentvario, Aukštadvario, Onuškio ir Trakų seniūnijose. Šeimoms teikiama psichosocialinė pagalba (individualios konsultacijos), bei pozityvios tėvystės mokymai (pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimas ir užsiėmimai būsimoms mamoms ir tėčiams). Individualias konsultacijas teikia psichologės Rita Šakevičienė ir Ariana Karpovičiūtė, pozityvios tėvystės mokymus vykdo psichologė Eglė Masalskienė, o užsiėmimus būsimoms mamoms ir tėčiams veda psichologė Rosita Pipirienė.

Artimiausiu metu bus teikiamos psichosocialinės grupinės konsultacijos, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės paslaugos (šeimų stiprinimo užsiėmimai), o vasarą surengsime šeimos gyvenimui reikalingų įgūdžių stovyklą.

Kovo 15 dieną Trakų rajono savivaldybėje lankėsi Danutė Kaluginienė, Europos socialinio fondo agentūros Projektų valdymo I skyriaus projektų vadovė, tikslu susipažinti su projekto atstovais savivaldybėje, vykdytoju, partneriais bei veiklų įgyvendinimu. Dėkojame už dalykiškumą, patarimus, atsakymus į klausimus.

S. Nemeikaitės nuotraukoje - (trečia iš kairės) projektų vadovė D. Kalugienė su rajono projekto vykdytojais.

 

VšĮ Trakų švietimo centras
Adresas: Birutės g.46, Trakai
Tel.: 868511760, 852855413
El. p. [email protected] 
Interneto svetainė www.trakaisc.lt

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image