*alt_site_homepage_image*

Užgavėnių šventėje dalyvavo ugniagesiai gelbėtojai

Naujienos

Vasario 10 dieną Trakuose praūžė itin smagi žiemos išvarymo šventė – Užgavėnės. Šiemet Užgavėnės Trakuose buvo ilgiausios – žiemos palydėtuvės prasidėjo eisena nuo Trakų kultūros ir meno centro iki Rotušės aikštės prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio ir vėliau persikėlė į Europos salę Užutrakyje.

Renginio svečiai galėjo pasigrožėti seniūnijų, kolektyvų, bendruomenių, įvairių įstaigų kiemeliais, apsipirkti mugėje, o vakare sušilti prie Užgavėnių laužo. Lauže kartu su more šventės svečiai galėjo sudeginti ir visas metų negandas. Šventėje saugumą užtikrino ugniagesių gelbėtojų komandos kiemelis, sulaukęs didelio žiūrovų dėmesio.

Kartu su kitais Užgavėnių svečiais renginyje dalyvavo ir ugniagesių gelbėtojų talkininkas bebriukas Ugnius. Ugnius bei jo komandos nariai šventės dalyviams aiškino bei priminė, kaip išvengti gaisrų ir kaip elgtis kilus gaisrui. Kiemelio svečiams buvo paaiškinama bei akcentuojama autonominių dūmų signalizatorių įsirengimo svarba bei naudojimo taisyklės. Taip pat primenama skubiosios pagalbos telefono numerio 112 paskirtis.

Vaikams bei suaugusiesiems daug džiaugsmo teikė supažindinimas su ugniagesių technika bei įranga, ugniagesių gelbėtojų darbu. Susidomėjimą sukėlė ir prevencinė priekaba bei išgyvenimo krepšys. Svečiams buvo dalinami lankstinukai, vaikams knygutės, spalvinimo užduotėlės bei lipdukai priešgaisrine tematika. Tiek Užgavėnių linksmybių šurmulio tikslas – padėti atsisveikinti su žiema ir šauktis pavasario, tiek ir Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kiemelio tikslas – informuoti šventės dalyvius apie saugumą, konsultuoti ir patarti, kaip išvengti gaisrų, buvo su kaupu pasiekti.

 

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image