*alt_site_homepage_image*

Universali sporto salė Trakuose – jau greitai

Naujienos

Vasario 7 dieną Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin apsilankė Trakų gimnazijoje, kurioje įgyvendinamas 2020 metais pradėto „Mokslo paskirties Trakų gimnazijos pastato (unikalus nr. 7997-2000-3018) Birutės g. 44, Trakų m., rekonstravimo ir atnaujinimo (modernizavimo) darbų“ projekto antras etapas. Susitikus su rangovu, apžiūrėtas statomas sporto salės priestatas.

Jau greitai Trakuose bus universali sporto salė, kuria galės džiaugtis visi gyventojai. Šiuo metu yra sumontuotos visos pagrindinės statomos sporto salės pastato konstrukcijos, baigti mūro darbai. Įrengta stogo konstrukcija ir danga, lietaus nuotekų surinkimo sistema, vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklai. Taip pat jau įrengtos salės tribūnų konstrukcijos, įrengiamos vidaus grindys ir klojamos kitos komunikacijos, vyksta pastato šiltinimo darbai.

Nuolatos bendradarbiaujama su rangovu, tad sporto salės vidaus įrengimo darbai nenutrūkstamai tęsiami net ir žiemą, juos planuojama baigti iki šių metų spalio.

Įgyvendinus projektą sporto salė bus skirta ne tik mokyklos, bet ir miesto reikmėms. Ji bus daugiafunkcė – pritaikyta krepšiniui, tenisui, salės futbolui, tinkliniui ir rankiniui, joje tilps 350 žiūrovų.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (trečias iš kairės), administracijos direktorė Dovilė Daudaitė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin (antras iš kairės) susitiko su Trakų gimnazijos rekonstrukcijos ir atnaujinimo projekto rangovo UAB „VT Statyba“ atstovais. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image