*alt_site_homepage_image*

UAB „Trakų vandenys“ perėmė UAB Trakų šilumos tinklų funkcijas

Naujienos

Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių, teikiančių paslaugas Trakų rajono gyventojams, sklandus valdymas ir darbo organizavimas ypač svarbūs, kadangi tai tiesiogiai įtakoja vartotojams teikiamų paslaugų kokybę. Siekiant optimizuoti ir efektyvinti Trakų rajono savivaldybės valdomų uždarųjų akcinių bendrovių veiklą, užtikrinti kokybišką priskirtų funkcijų vykdymą, reorganizuotos dvi savivaldybės uždarosios akcinės bendrovės.

Praėjusiais metais UAB „Trakų autobusai“ prijungti prie kitos savivaldybės valdomos įmonės – UAB „Trakų paslaugos“, šių metų sausio 3 dieną UAB „Trakų vandenys“ perėmė UAB Trakų šilumos tinklų funkcijas. Procesą planuota pabaigti šių metų vasarą, tačiau pasikeitus teisės aktams procesas paspartintas ir reorganizacija baigta metų pradžioje.

Nuo šiol UAB „Trakų vandenys“ ne tik užtikrins geriamojo vandens tiekimą vartotojams bei nuotekų tvarkymą, bet ir vykdys šilumos gamybos ir tiekimo, karšto vandens tiekimo, bendrojo naudojimo objektų ir pastatų renovacijos administravimo bei daugiabučių namų inžinerinių sistemų (šildymo, karšto vandens tiekimo, šilumos punktų) priežiūros ir kitas funkcijas. Taip vartotojai ne tik galės gauti visą paslaugų paketą iš vieno tiekėjo, bet ir bus sukurtas operatyvesnis, kokybiškesnis sutrikimų šalinimo mechanizmas.

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image