*alt_site_homepage_image*

Trakus garsina jaunasis mokslininkas iš Vytauto Didžiojo gimnazijos

Naujienos

Trakai augina perspektyvų jaunąjį mokslininką, kuris, besimokydamas Vytauto Didžiojo gimnazijoje, jau skina įspūdingus laimėjimus ir pelno solidų įvertinimą. Gimnazijos III b klasės mokinio Vyčio Kazlausko tyrinėjimų darbas buvo puikiai įvertintas neseniai vykusiame Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų baigiamajame konkurse. 

Mes – gamtos mokslų mokytojai – džiaugiamės ir didžiuojamės Vyčio sėkme. Tai aktyvus, smalsus, gamtos mokslais bei inovatyviomis technologijomis besidominantis mokinys, garsinantis Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją, Trakų rajono bendruomenę rajone, šalyje ir už jos ribų.

Šiemet Vytis pasiekė svarių  gamtos mokslų laimėjimų. Sausio – vasario mėnesiais dalyvavo rajono chemijos, biologijos, fizikos olimpiadose, kuriose laimėjo pirmąsias vietas, todėl buvo deleguotas į šių dalykų Lietuvos mokinių šalies olimpiadas ir pateko į gabiausių mokinių dešimtuką.

Pernai gruodžio 1 d. V. Kazlauskas sėkmingai dalyvavo Vilniuje vykusioje Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros organizuojamoje jaunųjų tyrėjų tiriamųjų darbų idėjų mugėje. Kasmetiniame renginyje buvo pristatytos originalios mokinių idėjos, jų autoriai galėjo pabendrauti su mokslininkais-konsultantais ir gauti jų patarimų. Vytis dalyvavo jaunųjų tyrėjų tiriamųjų darbų idėjų mugėje su projektu ,,Bičių pikio antibiotinių savybių tyrimas“(apdovanotas Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros padėkos raštu) ir pateko į Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinį etapą ,,Mokytojai“.

Kovo 28–29 d. V. Kazlauskas dalyvavo  Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų baigiamajame konkurse su darbu ,,Propolio glicerolio ekstraktų poveikis agurko miltligei“(darbo vadovės mokytojos Dalia Bartkienė ir Elena Šišenina), kuris vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre  Litexpo. Dalyvių ir darbų buvo apie 60. Buvo skirtos prizinės vietos ir 4 LNŠA padėkos raštai ir dovanos, kurias gavo ir Vytis.

„Skleisk gėrį, šilumą ir mintį, nešk gerą žinią apie save“ – šiais sparnuotais žodžiais gimnazijos bendruomenė pristato gimnazistą V. Kazlauską.

Dalia Bartkienė

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos  chemijos mokytoja metodininkė,

Elena Šišenina

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos  mokytoja ekspertė

Nuotraukoje: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinys V. Kazlauskas pasiekė svarių gamtos mokslų laimėjimų.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image