*alt_site_homepage_image*

Trakuose lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministras

Naujienos

Šiandien, rugsėjo 26 d., Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.

Su gimnazijos bendruomene ministras ir jo komanda kalbėjosi apie esamą situaciją mokykloje, lūkesčius ir iššūkius. Prieš pat šį susitikimą Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir vicemeras Jonas Kietavičius su ministru aptarė įtraukiojo ugdymo problematiką ir didesnio finansavimo galimybes, klasių komplektų dydžius, taip pat kėlė klausimus dėl mokytojų darbo užmokesčio didinimo galimybių.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Nuotraukoje (iš kairės): Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius, švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė Jolanta Martyncevienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ugdymo departamento direktorė Jolanta Navickaitė ir meras Andrius Šatevičius. Jovitos Sajavičienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image