*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono savivaldybėje viešėjo Kano miesto meras

Naujienos

Trakų rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo žemėlapyje ima ryškėti nauji kontūrai – gali atsirasti naujas taptautinis partneris.   

Balandžio 30 dieną savivaldybėje vykusio susitikimo su Prancūzijos Kano (Caen) savivaldybės  delegacija metu buvo aptartos šio bendradarbiavimo galimybės.

Apie tai Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius kalbėjosi su Kano meru Joël Bruneau. Svečiui buvo pristatyta Trakų rajono savivaldybė, pasidalinta galimų artimesnių ryšių įžvalgomis. Susitikime taip pat  dalyvavo vicemeras Jonas Kietavičius, mero komandos nariai.  

Kartu su Kano meru J. Bruneau viešėjo šio miesto savivaldybės vicemerė Cécile Cottenceau,  savivaldybės darbuotoja Noëmie  Dauchier, mero žmona Catherine Bruneau, Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas.

Prancūzijos šiaurėje esančio Normandijos regiono miestas Kanas norėtų artimiau bendradarbiauti su su miestu partneriu Lietuvoje, nes plėtoja bendradarbiavimą su Baltijos ir Šiaurės šalimis. Jau 30 metų kiekvieną lapkritį Kano mieste vyksta unikalus Borealio festivalis, skirtas šioms šalims, į kurį kasmet vyksta menininkai ir iš Lietuvos. Kano miestas kitais metais minės savo 1000-metį ir pageidautų užmegzti partnerystę su Trakais.

Svečiai po abipusiškai šilto pokalbio aplankė Užutrakį, kurio parką projektavo žymus prancūzų kraštovaizdžio architektas Eduardas Fransua Andrė, susipažino su Trakų Salos pilimi.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Susitikimo su Kano savivaldybės delegacija akimirkos.

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image