*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono savivaldybėje – Verslo diena 2023

Naujienos

Tęsiant gražią tradiciją, Trakų rajono savivaldybėje gruodžio 6-ąją suorganizuotas Verslo dienos renginys. Kaip ir ankstesniais metais buvo pristatyti įdomūs, informatyvūs pranešimai, tačiau šiemet renginys įgijo naujų spalvų – padiskutuoti svarbiomis turizmo, verslo ir žemės ūkio temomis pakvietė meras Andrius Šatevičius, Verslo dienoje buvo laukiami ir abiturientai.

Verslo diena prasidėjo Trakų rajono savivaldybėje vykusia turizmo sektoriaus atstovų ir mero Andriaus Šatevičiaus, Savivaldybės administracijos direktorės Dovilės Daudaitės diskusija. Vėliau dirbantiesiems turizmo srityje UAB „Travel deli“ direktorė, Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos lektorė dr. Vilija Malinauskaitė vedė mokymus „Ko ieško turistas – paslaugos ar pramogos?“. Apie komunikaciją, kuri atneša pinigus, papasakojo turizmo komunikacijos specialistas, „We love Lithuania“ portalo įkūrėjas Simonas Rudaminas.

Verslo dienoje laukti ir abiturientai. Jiems skirtus mokymus „Atrask verslumo kodą“ vedė Vilniaus verslo kolegijos lektorė Loreta Pivoriūnaitė. Susirinkusius abiturientus sveikino vicemeras Jonas Kietavičius. Siekiant dar labiau sudominti jaunuolius, neatsitiktinai pasirinkta būtent tokia mokymų vieta. Jie vyko Guopstų kaime, Senųjų Trakų seniūnijoje, esančioje naujoje, inovatyvioje AB „Vilniaus baldai“ gamykloje, tad mokymų dalyviai turėjo progą apžiūrėti patalpas ir susipažinti su gamybos procesu.

Taip pat „Vilniaus baldų“ gamykloje Vilniaus verslo kolegijos lektorės Loreta Pivoriūnaitė ir Gerda Asipavičienė skaitė pranešimą „Vadovo atmintinė siekiant rezultato“. Tai buvo itin informatyvus, koncentruotas, ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių pavyzdžių pateikiantis pristatymas.

Po pietų vyko verslininkams ir ūkininkams skirtos diskusijos. Meras kvietė aptarti savivaldos ir verslo, žemės ūkio sektorių bendradarbiavimo galimybes, kad būtų pasiekti kuo geresni jų veiklos rezultatai.

Kaip jau įprasta, Verslo dieną savivaldybėje vainikavo apdovanojimų renginys. Meras Andrius Šatevičius ir vicemerė Jolanta Abucevičienė įteikė apdovanojimus mūsų rajono verslininkams ir ūkininkams.

Už sėkmingą bendradarbiavimą ir finansinę paramą Trakų rajono savivaldybės renginiams bei iniciatyvoms 2023 metais apdovanotos UAB „Nemuno banga“, UAB „Retal Lithuania“, AB „Vilniaus baldai“, UAB „Kistela“, UAB „Altitudė ranga“. Taip pat mero padėkas gavo UAB „Vilgirė“ (restoranas „Trakų dvarelis“), UAB „Trakų kooperacijos prekyba“, UAB „Karališka kibininė“, UAB „Rumida“.

Kiekvienos rajono seniūnijos ūkininkams skirti apdovanojimai už pažangų ūkininkavimą, žemės ūkio gamybos efektyvumo didinimą ir bendruomeninę veiklą. Meras padėkojo ūkininkams Povilui Virganavičiui ir Jolitai Kulešo iš Paluknio seniūnijos, Evaldui Grigui ir Tomaš Špakovskij iš Senųjų Trakų seniūnijos, Viktorui Trusevič ir Anatolij Vladimirenko iš Rūdiškių seniūnijos, Jolantai ir Egidijui Ignatavičiams iš Lentvario seniūnijos, Raimondui Venslovai ir Edvard Vainovskij iš Trakų seniūnijos, Dariui Ramaneckui, Skirmantui Marcinkevičiui ir Raimondui Virganavičiui iš Aukštadvario seniūnijos, Miglei ir Linui Muknickams, Zbignevui Chmieliauskui iš Onuškio seniūnijos bei Nijolei ir Rimvydui Murauskams, Katrei ir Sauliui Banuškevičiams iš Grendavės seniūnijos.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (centre) ir vicemerė Jolanta Abucevičienė pasveikino AB „Vilniaus baldai“ atstovą – pirkimų vadovą Mindaugą Švaroną (kairėje). Evaldo Čingos nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image