*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas – šventė visiems  

Naujienos

Aukštadvario mokykloje-darželyje „Gandriukas“ balandžio mėnuo – kupinas renginių. 

Tarptautinės vaikiškos knygos dienai paminėti mokykloje lankėsi rašytojas Vytautas Račickas. Pirmos klasės mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoja Loreta Girdzijauskiene. Minint Pasaulinę meno dieną į svečius atvyko Imaginacijaus teatras, mokyklos bendruomenė žiūrėjo spektaklį „Bo“.

Balandžio 18 dieną į tradicinį meninio skaitymo konkursą, kasmet vykstantį mūsų mokykloje, susirinko rajono pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Atvyko ir mokinių šeimų nariai. Tai buvo ne tik konkursas, bet tikra šventė visiems, mylintiems ir puoselėjantiems lietuvišką žodį.

Susirinkusius svečius pasveikino Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ l. e. p. direktorė Rita Arlauskienė ir muzikos mokytojos Lijanos Sarnickienės vadovaujamas mokyklos 1–4 klasių mokinių neformaliojo švietimo būrelis „Muzikos garsai“.

Rajono pradinio ugdymo mokyklų išrinkta vertinimo komisija atidžiai klausėsi ir vertino mokinius. Tikras iššūkis komisijai buvo iš geriausių rajono mokyklų skaitovų išrinkti pačius geriausius.

Tam, kad mokiniams neprailgtų laukti rezultatų, smagią muzikinę edukaciją pasiūlė muzikos mokytoja L. Sarnickienė ir bibliotekininkė Jolanta Vaičiūnienė. Tuo tarpu mokytoja metodininkė Dalytė Laukaitienė pasidalijo gerąja darbo patirtimi: atvykusiems mokytojams skaitė pranešimą „Ačiū, mokytojau, už pamoką“ su praktine užduotimi.

Pagaliau buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. 1–2 klasių mokinių grupėje nugalėtoja tapo Senųjų Trakų Kęstučio progimnazijos 2 klasės mokinė Goda Rašimaitė. Pagyrimo raštais buvo apdovanoti Lentvario pradinės mokyklos 2b klasės mokinė Adelė Purakevičiūtė, Trakų pradinės mokyklos 1b klasės mokinė Aleksandra Valytė ir 2b klasės mokinys Margiris Ganiprauskas.

3–4 klasių mokinių grupėje nugalėtoja tapo Aukštadvario m/d „Gandriukas“ 4 klasės mokinė Urtė Ramaneckaitė. Pagyrimo raštais buvo apdovanoti Lentvario pradinės mokyklos 4c klasės mokinė Smiltė Ustilaitė ir 4a klasės mokinys Libertas Stropus bei Trakų pradinės mokyklos 3c klasės mokinė Andrėja Valytė. Visiems dalyviams ir jų mokytojams buvo įteiktos padėkos ir dovanos.

Smagu, kad mokyklų bendruomenėse puoselėjama meilė gimtajai kalbai ir kultūrai, o gražus lietuviškas žodis suvirpina kiekvieno širdį.

Aušrinė Valančiauskienė

Aukštadvario mokyklos darželio „Gandriukas“ pradinių klasių vyr. mokytoja

Nuotraukoje: Trakų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso dalyviai.

Jolantos Vaičiūnienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image