*alt_site_homepage_image*

Trakų rajono ir Vilniaus miesto savivaldybių merų susitikime – apie eismo saugumą

Naujienos

Sausio 17 dieną Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius susitiko su Vilniaus miesto savivaldybės meru Valdu Benkunsku ir jo komanda. Susitikimo metu kalbėtasi viena iš svarbiausių per pastaruosius kelis mėnesius temų – apie kritinę Fabriko gatvės Lentvaryje situaciją ir būtinybę ją rekonstruoti, taip užtikrinant eismo dalyvių saugumą.

Vilniaus miesto savivaldybės meras patikino, kad planuojama Vilniaus miesto savivaldybei priklausančios Fabriko gatvės dalies rekonstrukcija įrengiant pėsčiųjų ir dviračių takus, apšvietimą, lietaus nuotekų surinkimo sistemą, visai kaip ir Trakų rajono, Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančioje gatvės dalyje.

Sutarta, kad Vilniaus miesto savivaldybė apsvarstys galimybę greitu metu įrengti papildomas kelio eismo juostas, iš kurių bus sukama į gretimas logistikos centrų gatves. Toks sprendimas sureguliuos sunkiasvorių transporto priemonių eismą ir padės sumažinti spūstis.

Aptarti ir klausimai, susiję su eismo dalyvių saugumo užtikrinimu ir infrastruktūros įrengimu Veisiejų gatvėje. Sutarta, kad Vilniaus miesto savivaldybė inicijuos šios gatvės techninio projekto rengimą.

Tikimasi, kad aktyvus bendradarbiavimas paspartins šiuos darbus.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Sausio 17 d. Vilniaus miesto savivaldybėje vykusiame susitikime dalyvavo (iš kairės) Vilniaus miesto savivaldybės meras Valdas Benkunskas, vicemeras Andrius Grigonis, Infrastruktūros grupės vadovas Ilja Karužis, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image