Kiekvienais metais rajono mokyklos siekia dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių festivalyje. Mokyklų žaidynėse kvadrato, estafečių, šaškių rungtyse dalyvavo ir Trakų pradinės mokyklos komandos. Labai džiaugiamės, kad Trakų pradinė mokykla žaidynėse iškovojo 3-iąją vietą.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam klasės vadovui, padėjusiam pasirengti mokyklinėms rungtims, užtikrinusiems mokinių dalyvavimą. Ypatingą padėką skiriame mokyklos būrelio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ vadovei, kvadrato ir estafečių komandų vadovei Žyvilei Kacelavičienei, kuri neskaičiavo laiko savaitgaliais, vyko į įvairias varžybas ir puikiai paruošė mokyklos komandas kvadrato ir estafečių rungtims.
Tariame padėkos žodžiu visiems klasių vadovams ir ypač – mokytojai Audronei Civilkienei, būrelio „Stalo žaidimai“ vadovei, už šaškių varžybų organizavimą ir komandos formavimą rajoninėms ir respublikinėms varžyboms.
Lietuvos mokyklų žaidynių festivalyje tarp pradinių mokyklų pirmąją vietą iškovojo Širvintų pradinė mokykla, antrąją – Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla, treti – Trakų pradinės mokyklos jaunieji sp[ortininkai. Valio jiems !
Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė
Trakų pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja