*alt_site_homepage_image*

Trakų neįgaliųjų užimtumo centro Socialinių dirbtuvių bitininkai – XIV Lietuvos bitininkų šventėje

Naujienos

XIV Lietuvos bitininkų šventėje dalyvavo ir Trakų bitininkų draugija, kuriai gausiai atstovavo VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro Socialinių dirbtuvių bitininkai.

Dėl Socialinių dirbtuvių projekto žmonės su negalia turi galimybę ugdyti darbinius įgūdžius, didžiuotis savo atliktais darbais, o tai jiems suteikia pasitikėjimo bei savivertės jausmą ir galimybę, įsivertinus savo poreikius ir gebėjimus, siekti integracijos į laisvą darbo rinką.

Šventėje dalyvavo ir Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos jaunieji bitininkai.

Bites prižiūrėti reikia visada dėmesingai ir rūpestingai, todėl tai yra puikus būdas skatinti atsakomybės jausmą bei savarankiškumą. Tai komandinio darbo procesas.

Bendradarbiavimas su kitais žmonėmis moko tarpusavio supratimo, ryšio kūrimo ir veiklos koordinavimo. Šv. Mišiose už biteles ir bitininkus Antazavės Dievo Apvaizdos bažnyčioje talkino ir UAB „WILARA“ direktorius Gediminas Olsevičius, šiemet įšventintas į diakonus.

Pietumis vaišino bitininkas Romaldas Tamašauskas.

O tuos, kas šventėje nebuvo, kviečiame į tradicinę Trakų bitininkų šventę Tiltuose, kuri vyks rugsėjo 9 dieną.

 

Juozas Norinkevičius,

Trakų bitininkų draugijos pirmininkas

 

Nuotraukoje (iš kairės): Juozas Norinkevičius, Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai, vėliavos dešinėje – Lietuvos apiterapeutų asociacijos prezidentas Povilas Rimkus su žmona ir Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos direktorė Renata Krasovska

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image