*alt_site_homepage_image*

Trakų gydymo įstaigose lankėsi sveikatos apsaugos ministras

Naujienos

Šiandien, vasario 23 dieną, su Trakų rajono savivaldybės vadovais susitiko ir Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre bei Trakų ligoninėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Trakų rajono savivaldybėje ministrą priėmė meras Andrius Šatevičius, vicemeras Jonas Kietavičius, susitikime dalyvavo Seimo narė Edita Rudelienė. Su ministru kalbėtasi apie sveikatos reformos įgyvendinimo eigą ir steigiamą Trakų rajono sveikatos centrą, pateiktos objektyvios įžvalgos apie galimą plėtrą, efektyvesnį turimų resursų panaudojimą. Būsimasis Sveikatos centras sujungs į vieną juridinį asmenį Trakų ligoninę ir Aukštadvario, Rūdiškių ir Onuškio pirminės sveikatos priežiūros centrus, o Lentvario ambulatorija, Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras ir Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė centro veikloje dalyvaus bendradarbiavimo sutarties pagrindu.

Vėliau apsilankyta Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre ir Trakų ligoninėje. Ministras susitiko su Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Ramute Malčiene, Trakų ligoninės direktore Dangute Mikutiene ir šių įstaigų kolektyvais.  Jis bendravo su darbuotojais, domėjosi situacija, rajono sveikatos įstaigų pasiekimais ir rūpesčiais, Sveikatos centro steigimo iššūkiais.

Džiugu, kad ministras rajono sveikatos įstaigų pažangą, padarytą per kelerius pastaruosius metus, vertina itin teigiamai.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: Šiandien su Trakų rajono savivaldybės vadovais susitiko ir Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre bei Trakų ligoninėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys(penktas iš dešinės).

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image