Gerbiami senjorai,
Jūsų sukaupta patirtis, išmintis ir nuveikti darbai mus įkvepia kurti ir stengtis, kad kiekviena būsima diena rajono gyventojams būtų kuo šviesesnė, kad juos suptų graži ir tvarkinga aplinka, skatinanti veikti, burtis ir atrasti naujus pomėgius.
Branginame Jūsų patarimus, buvimą šalia, o spalio 1-ąją minimos Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga linkime entuziazmo, daugybės džiugių akimirkų ir puikios sveikatos!
Trakų rajono savivaldybės komanda