Mieli mokiniai, mokytojai, tėveliai,
kiekviena Rugsėjo 1-oji džiugina margaspalviais žiedais, susitikimo jauduliu, vilčių kupinomis svajonėmis ir naujomis patirtimis. Šių metų Rugsėjo 1-oji kiek kitokia, nei įprasta, nes visi patiriame iššūkių, kaip šiais mokslo metais mokysimės, bendrausime, sieksime savo tikslų.
Vis dėlto žinių pasaulis išlieka atviras, pasiekiamas ir geidžiamas. Sveikindami Mokslo ir žinių dienos proga linkime džiugių atradimų, žinių troškulio, augimo ir tobulėjimo, o iššūkius vertinti kaip galimybes.
Mokytojams linkime tolerancijos ir išminties, kūrybiškumo ir įkvėpimo naujiems sumanymams ir prasmingiems darbams.
Gerų, sėkmingų naujųjų mokslo metų !
Trakų rajono savivaldybės komanda