Vanduo – gyvybės ir energijos šaltinis. Retai susimąstome, kodėl savo namuose kasdien turime šį gyvybės šaltinį ir kas jį prižiūri, puoselėja. Todėl esame labai dėkingi žmonėms, kurie tuo rūpinasi, ir kurių nenutrūkstamo darbo rezultatas – iš vandentiekio mus pasiekiantis vanduo.
Turime gerą progą šiems žmonėms padėkoti – šiandien bendrovė „Trakų vandenys“ mini savo veiklos 25-metį. Sveikiname visus, dirbančius ir dirbusius šioje įmonėje ir nuoširdžiai linkime naujų ambicingų užmojų, atliktų darbų ir sėkmės !
Trakų rajono savivaldybės komanda