*alt_site_homepage_image*

Startavo Trakų rajono kelių žemėlapio aplikacija

Naujienos

Žengtas dar vienas žingsnis patogesnio bendruomenės ir savivaldos bendradarbiavimo link – jau galima naudotis Trakų rajono kelių žemėlapio aplikacija (programėle).

Trakų rajono kelių žemėlapio aplikacijoje pažymėti visi Trakų rajono keliai ir gatvės, taip pat apie juos pateikiama svarbi informacija, nurodoma, kuriai kategorijai objektas priklauso. Prireikus, remdamiesi šia informacija, besinaudojantieji aplikacija galės tiesiogiai kreiptis į už objektą atsakingą instituciją – Trakų rajono savivaldybės administraciją arba Lietuvos automobilių kelių direkciją. Pavyzdžiui, jeigu kelias yra vietinės reikšmės, kreiptis reikėtų į Savivaldybės administraciją, o jeigu valstybinės reikšmės – į Lietuvos automobilių kelių direkciją.

Aplikacija suteiks informacijos ne tik apie žemėlapyje surasto objekto ilgį, plotį, dangą, bet ir padės sužinoti, kur tuo metu vykdomi kelių tvarkymo (asfaltavimo ar kt.) darbai.

Aplikacijoje esanti gyventojų pranešimų skiltis padės operatyviau pranešti apie kelyje ar gatvėje pastebėtą problemą. Šį pranešimą gaus seniūnijos, kurioje yra minėtas objektas, seniūnas. Taigi kviečiame bendradarbiauti ir aktyviai naudotis naująja aplikacija. Ją rasite https://trakursav.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=ff3fdfbb3ea9449ebb83b62f396aaf64

Trakų rajono savivaldybės informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image