*alt_site_homepage_image*

Skaitmeninio raštingumo mokymai Trakų viešojoje bibliotekoje

Naujienos

Trakų viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninių lyderių, bibliotekų darbuotojų-konsultantų skaitmeninio raštingumo mokymai.


Mokymų metu lektorė Miroslava Aziulevičienė pristatė skaitmeninių įgūdžių poreikį kiekvienam Lietuvos gyventojui; pasakojo apie skaitmeninių lyderių, konsultantų ir e. skautų roles projekte bei bendradarbiavimo galimybes; apie šiuolaikines bendruomenes ir jose vykstančias veiklas, apie gerąją patirtį; kokios skaitmeninės priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (informacijos publikavimas internete, socialinių tinklų įtaka bendruomenės nariams, efektyvesnis informacijos viešinimas, nuomonių formuotojai ir pan.); kokios bendradarbiavimo priemonės gali būti naudojamos bendruomenėse (internetinės priemonės idėjų generavimui, registracijos priemonės, internetiniai dokumentai, ir pan.); apie įrangą, esančią bibliotekose, kaip ją naudojant gali būti tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai.

Mokymų metu vyko praktinės veiklos, dirbdami grupelėse atlikome užduotis ir dalijomės patirtimi.

Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai – tai viena projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų. Mokymus organizuoja Baltijos kompiuterių akademija.

Dėkojame lektorei už įgytas naujas žinias.

Laukiame sekančių mokymų!

Akvilė Narbutienė
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image