Šiandien, gruodžio 11 dieną, ilgamečiam kolegai, Trakų rajono savivaldybės administracijos teisininkui Antanui Česlauskui už nuopelnus žmogaus teisių srityje įteiktas Teisingumo ministerijos apdovanojimas.
Šia apdovanojimų iniciatyva siekiama atskleisti teisingumo srityje dirbančių žmonių indėlį ginant, stiprinant ir puoselėjant žmogaus teises, paskatinti gerosios patirties sklaidą, didinti pagarbą žmogaus teisių srityje nusipelniusiems asmenims ir jų žinomumą visuomenėje.
Ypač džiugu, kad tai jau antras šiais metais gautas apdovanojimas teisės srityje! Dar šių metų spalį Savivaldybei įteikta „Auksinė krivūlė“ už kokybiškai teikiamą pirminę teisinę pagalbą ir glaudų bendradarbiavimą su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba.
Džiaugiamės, be galo didžiuojamės ir sveikiname Antaną!
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska ir Trakų rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo, civilinės metrikacijos ir viešųjų pirkimų skyriaus teisininkas Antanas Česlauskas. Jovitos Sajavičienės nuotr.