Trakų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Romuald Zviagin, Turkijos kurorto Alanijos savivaldybės mero kvietimu lankėsi šio miesto tarptautinėje turizmo ir meno šventėje.
Trakų savivaldybei atstovavo tarybos nariai Jurgita Čirienė, Vaidas Kurganas, Darius Mechovskis, Vygandas Lenkauskas.
Tai vienas iš Alaniją reprezentuojančių renginių, kuriame dalyvauja tarptautiniai miestai partneriai iš įvairių šalių, aptariamas bendradarbiavimas, planuojami būsimi susitikimai ir veiklos, pristatomas Turkijos menas. Laukė ir maloni pažintis su naujai išrinktu Alanijos meru Osman Tarık Özçelik, pradėjusiu eiti šias pareigas balandžio 5 dieną.
Tarptautinis bendradarbiavimas ir partnerystės sutartis Trakus ir Alaniją sieja nuo 2006 metų. Bendradarbiaujama kultūros, turizmo, sporto, verslo srityse. Jau tapo tradicija dalyvauti Alanijos Nacionalinio suvereniteto ir vaikų dienai skirtame festivalyje, kuriame susipina įvairios kultūros, tradicijos, patirtys. Visai neseniai vykusiame festivalyje koncertavo Rūdiškių vaikai.
Trakų miesto šventėje šį savaitgalį taip pat laukiama Alanijos atstovų.
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Trakų rajono delegacijos nariai su Alanijos meru (ketvirtas iš kairės).