*alt_site_homepage_image*

Savivaldybės atstovės dalyvavo Nacionaliniuose savivaldybių jaunimo reikalų tarybų mokymuose

Naujienos

Lapkričio 23–24 d. Trakų rajono savivaldybės atstovės, Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja Deimantė Podrezaitė ir Jaunimo reikalų tarybos narė Natalija Šidlauskienė, dalyvavo Nacionaliniuose savivaldybių jaunimo reikalų tarybų mokymuose Vilniuje.

Mokymų tikslas – stiprinti savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (SJRT) atstovų kompetencijas, reikalingas efektyviai įgyvendinti SJRT funkcijas, skatinti regioninį SJRT bendradarbiavimą ir formuoti SJRT tinklą.

Dalyviams buvo pristatytos nacionalinės ir regioninės jaunimo politikos kryptys, su kuriomis supažindino Jaunimo reikalų agentūros ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos atstovai. Akcentuota, kad, siekiant kokybiškos jaunimo politikos įgyvendinimo, SJRT turi bendradarbiauti su įvairiomis jaunimo organizacijomis, mokinių savivaldomis, atviromis jaunimo erdvėmis ar centrais bei su kitų savivaldybių jaunimo atstovais.

Mokymų metu buvo užmegztos naujos bendradarbiavimo pažintys su kitų savivaldybių jaunimo reikalų tarybomis, pasidalinta gerąja jaunimo politikos įgyvendinimo patirtimi ir lūkesčiais ateityje teikti bendrus jaunimo įgalinimo projektus „Europos solidarumo korpuso“ ir „Erasmus+“ programoms.

 

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos informacija

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narės Deimantė Podrezaitė (kairėje) ir Natalija Šidlauskienė su mokymų lektoriumi, tyrėju Nerijumi Miginiu.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image