*alt_site_homepage_image*

Savivaldybė dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos kalėdinėje gerumo akcijoje

Naujienos

Kiekvienais metais, artėjant gražiausioms žiemos šventėms, Lietuvos moksleivių sąjunga organizuoja įvairias kalėdines gerumo akcijas, šie metai ne išimtis. Gruodžio 4 d. Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) savanorės Silvija ir Arija lankėsi Trakų rajono savivaldybėje su kilnia misija – kvietė neigiamas emocijas keisti į laimę.

Ant lapelio užrašius neigiamą emociją ar nutikusį nemalonų įvykį, Savivaldybės administracijos specialistai buvo kviečiami lapelį įmesti į stebuklingą kalėdinį maišą ir negandas palikti užmaršty. Paleidus neigiamas mintis, dalyviai galėjo „išsitraukti laimę“ – išsirinkti laimės sausainėlį, kurio viduje slypėjo stebuklinga žinutė.

Džiaugiamės Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) savanorių kūrybingumu ir aktyvumu.

Auksė Podrezaitė,
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukoje: Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė (kairėje) su Lietuvos moksleivių sąjungos Trakų rajono mokinių savivaldų informavimo centro savanorėmis Silvija (centre) ir Arija. Auksės Podrezaitės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image