*alt_site_homepage_image*

Rugpjūčio 30-ąją – kino filmo „Išgyventi vasarą“ seansas Aukštadvaryje

Naujienos

Rugpjūčio 30 d., 20.30 val. *kiemelyje prie Aukštadvario bibliotekos vyks kino filmo „Išgyventi vasarą“ (režisierė Marija Kavtaradzė, Lietuva, 2018, N-13, 91 min.) peržiūra.

Filmas apdovanotas „Sidabrine gerve“ ir pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu 2018 m.

Filmo aprašymas: Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…

Filmo anonsas: http://inx.lv/Jgx4

Filmas rodomas, vykdant projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. Kino vakarų tikslas – skleisti profesionalųjį kiną Lietuvoje, didinti aktyvių ir smalsių, tačiau ribotas galimybes turinčių Trakų krašto gyventojų užimtumą, mažinti jų kultūrinę bei socialinę atskirtį, skatinti kultūrinę gyventojų edukaciją.

Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.

Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą! O kad kino seansas keltų vien tik teigiamas emocijas – pasirūpinkite šiltesne apranga arba pledais!

* Laikas: rugpjūčio 30 d. (penktadienis), 20.30 val.

* Vieta: kiemelis prie Aukštadvario bibliotekos (Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris)

* Kino vakaras nemokamas

*PASTABA: Esant blogoms oro sąlygoms, filmas bus demonstruojamas Aukštadvario bendruomenės namų salėje (Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris)!

Trakų viešosios bibliotekos informacija

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image