*alt_site_homepage_image*

Rūdiškėse – VI muzikos ir teatro festivalis „Pasakų šalis“

Naujienos

Balandžio 23 dieną  Rūdiškių kultūros centras pavirto stebuklinga pasakų šalimi.  Jau šeštąjį kartą Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė organizavo muzikos ir teatro festivalį „Pasakų šalis“.

Kasmet tęsiamas renginys tapo gražia Rūdiškių darželio bendruomenės sueiga – vaikams, jų tėveliams, seneliams, giminaičiams ir visiems norintiems pabūti pasakų šalyje.  Kelionę po pasakų šalį pradėjo darželio mokytojai, tapę dideliais nykštukais. Kiekviena grupė mielai įsitraukė į bendrą vaidinimą. Taip pat spektaklį vaikams padovanojo profesionalūs aktoriai iš Vilniaus.

Džiaugiamės, kad šventė visiems dalyviams ir svečiams suteikė daug įspūdžių ir teigiamų emocijų. Norime padėkoti Rūdiškių kultūros centro komandai už visapusišką pagalbą organizuojant renginį. Taip pat dėkojame darželio socialiniams partneriams – Rūdiškių bibliotekai ir Rūdiškių gimnazijai už veiksmingą socialinę partnerystę.

Lauksime visų norinčių pasisvečiuoti pasakų šalyje VII muzikos ir teatro festivalyje „Pasakų šalis“ .

Diana Šeštokienė

Rūdiškių lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė

Nuotraukoje: Jau šeštąjį kartą Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ bendruomenė organizavo muzikos ir teatro festivalį ,,Pasakų šalis“.

Gyčio Juodėno nuotr.

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image