*alt_site_homepage_image*

Programos Active Citizens  ženkliukai trakiečiams

Naujienos

 

Pirmadienį, birželio 22 d. Lietuvos pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimu merė Edita Rudelienė dalyvavo Prezidentūroje vykusioje „Active Citizens“ dienoje, kurios metu buvo pagerbti aktyviausi bendruomenių lyderiai, veikiantys šioje programoje.

Susitikimo tikslas – suburti programos Active Citizens bendruomenių lyderius ir pasidžiaugti  gražiomis iniciatyvomis bei pasiekimais, aptarti 3 metų šios programos Lietuvoje rezultatus ir pradėti 4 metų įgyvendinimą. Šiuo metu bendruomeninės iniciatyvos vykdomos Vilniaus, Šalčininkų,  Švenčionių rajonuose, taip pat Trakuose, Visagine ir Klaipėdoje.

Kiekvienam susitikimo dalyviui Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė įteikė Active Citizens programos ženkliuką. Ženkliukas buvo įteiktas E.Rudelienei ir dar penkiems trakiečiams: Evelinai Kislych-Šochienei, Brigitai Bškevičiūtei-Ruziernei, Aušrai Piragienei, Martynui Kazlauskui, Aušrinei Lukošiūtei-Aleksandravičienei. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image